ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Як багато нового та цікавого у навчанні принесе школярам 4 клас, особливо такий предмет як читання, де можна пофантазувати після прочитання багатьох цікавих творів та повістей. А вже у 4 класі учні змушені писати ДПА 2017 з цього предмету та ще на додачу з української мови та математики. Щоб якнайкраще підготуватись до шкільних іспитів, ми рекомендуємо вам використовувати наш сайт, де зібрано велику кількість збірників завдань з відповідями. Відкривайте безкоштовно в режимі онлайн Підсумкові контрольні роботи Державна підсумкова атестація Літературне читання 4 клас 2017 Н.Я. Походжай, що відповідає оновленій програмі 2016 року та новим критеріям оцінювання. Виконуйте завдання з цього збірника та перевіряйте в онлайн-відповідях, які також можна знайти у нас дуже швидко. Збірник складається з 20 контрольних робіт та текстів для самостійного читання. Готуйтесь до іспитів без проблем разом з нами.

Збережи в закладки
ОлиФка 10534 26.04.2018 14:16
avatar
buttons