ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Готуючись до державної підсумкової атестації учні роблять помилку, а саме - використовують різні довідники. Але вони не принесуть ніякого результату, тому краще завітайте на наш сайт. Ми підготували для учнів посібник Підсумкові контрольні роботи Літературне читання 4 клас Будна Н.О. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання, які чекають учнів на самій атестації. З допомогою даного збірника учні зможуть без будь-яких труднощів і проблем підготуватися до ДПА 2018, на якій всі завдання будуть виконуватися правильно. І такий спосіб підготовки призведе лише до одного результату - отримання відмінних оцінок. Таким чином, не витрачайте свій час на пошуки різних довідників, а використовуйте одразу представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2119 26.04.2018 19:39
avatar
buttons