ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів на сьогоднішній день існує багато засобів для якісної і повноцінної підготовки до атестації. Але потрібно розуміти що багато з них не настільки ефективні як потрібно. Тому, наш сайт рекомендує використовувати Відповіді до Орієнтовні завдання до підсумкових контрольних робіт Літературне читання 4 клас Маркотенко Т. ДПА 2018, які ми підготували для учнів четвертого класу. З допомогою даних відповідей учні зможуть завжди ретельно і якісно підготуватися до ДПА 2018 з такого предмету як читання. Таким чином,  дані відповіді дозволять учням завжди правильно виконувати всі поставлені завдання і отримувати за це лише відмінні оцінки. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2601 24.05.2018 17:59
avatar
buttons