ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для підготовки до державної підсумкової атестації використовують багато навчальних посібників, адже цього року шкільна програма вражає своєю різноманітністю та складністю. Використовуючи збірники завдань, школяр з легкістю може повторити абсолютно весь шкільний матеріал за 4 роки навчання. З літературного читання також є багато збірників завдань та хрестоматій. Читайте твори та вірші, а потім вирішуйте завдання до них. Перевірити їх дуже просто можна буде потім в режимі онлайн на нашому сайті, де розміщені відповіді до завдань Підсумкових контрольних робіт ДПА Літературне читання 4 клас 2017 Н. О. Будна, Л.Ф. Левчук, Н.Б. Шост. Цей збірник повністю відповідає оновленій програмі 2016 року та новим критеріям оцінювання, до того ж зручний у користуванні та доступний безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
ОлиФка 11639 26.04.2018 14:40
avatar
buttons