ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

bogdan2201110, savschuk

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Щороку такий вид перевірки знань як державна підсумкова атестація все ускладнює свої умови. Тому учням необхідно допомога, яка дозволить безперешкодно готуватися до атестації. Так, наш сайт підготував для учнів Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт ДПА 2018 Літературне читання 4 клас Вашуленко О.В., які не потрібно шукати в магазинах. З допомогою даних відповідей учні зможуть досконало і якісно готуватися до ДПА 2018 року. Для того, щоб їх використовувати не потрібно витрачати час іі кошти на їх купівлю, а можна використовувати їх на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Тому, представлені відповіді являються єдиним засобом для безперешкодної і досконалої підготовки до державної підсумкової атестації. 

Збережи в закладки
Paul_G_ 13451 24.05.2018 22:08
avatar
buttons