ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Навіть враховуючи той факт, що до державної підсумкової атестації ще багато часу, необхідно вже з цього моменту розпочати підготовку. Адже ніхто не знає що буде перед самим ДПА, тому що можуть буди різні контрольні роботи з всіх предметів. І тоді просто не буде часу на підготовку чи не раціональне розподілення сил на навчання, тощо. Тому, наш сайт підготував для учнів Відповіді до збірника завдань ДПА 2018 Літературне читання 4 клас Науменко В.О., які будуть корисними для учнів четвертого класу. З допомогою даних відповідей учні більше не будуть хвилюватися за правильність виконання завдань ДПА 2018, тому що воно буде завжди правильним і нависоку оцінку. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 21011 25.04.2018 20:52
avatar
buttons