ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Часто учні витрачають дуже багато часу для підготовки до державної підсумкової атестації. А все із-за того, що учні використовують різні посібники і довідники. Для якісної і грунтованої підготовки до атестації слід використовувати Відповіді до збірника завдань ДПА 2018 Літературне читання 4 клас Походжай Н.Я., які доступні на нашому сайті. На сторінках даного посібника учні зможуть знайти відповіді до всіх завдань, що дозволить досконало опановувати матеріал і тим самим змістовно підготуватися до ДПА 2018 року. Тому, не слід чекати поки такі відповіді з'являться на полицях магазинів, а одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Збільшість свої можливості на державній підсумковій атестації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2372 25.04.2018 20:59
avatar
buttons