ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Можна подумати, що може бути скланим в державній підсумковій атестації з читання, але складність існує. І для того, щоб підготуватися до атестації одного збірника буде замало. Окрім нього учням варто використати відповіді до Контрольні роботи Читання 4 клас Державна підсумкова атестація 2016, які будуть в нагоді при підготовці. Адже виконуючи завдання посібника учень не впевнений що він виконав його правильно,і тому йому потрібно впевнетись в цьому. А дані відповіді дозволять учнмя перевіряти чи правильно вони самостійно готуються до ДПА 2016 з читання. Якщо раніше учні витрачали багато часу на пошуки цих відповідей в книжкових магазинах, то відтепер вони зможуть переглянути їх в будь-який час в режимі онлайн. І навіть не потрібно витрачати кошти на відповіді, тому що на нашому сайті вони абсолютно безкоштовні.

Збережи в закладки
Dead_memories94 98607 20.09.2018 16:49
avatar