ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Щоб краще підготуватись до державної підсумкової атестації, що очікує школярів у 4 класі потрібно витратити чимало сил та часу. Для додаткової допомоги у цей період ми пропонуємо вам користуватись нашим сайтом, де розміщено безліч збірників завдань з відповідями в електронному варіанті. Всі онлайн-посібники є повністю аналогами паперовим. Ви можете відкрити їх з будь-якого ноутбука, комп'ютера або ж мобільного пристрою, в якому є доступ до Інтернету. Виконуйте завдання зі збірника, а потім самостійно дуже швидко перевіряйте у нас на сайті, в розділі відповіді та творчі завдання до Підсумкових контрольних робіт ДПА 4 клас Літературне читання 2017 (Генеза). Це так зручно, до того ж безкоштовно та доступно навіть без попередньої реєстрації. Знаходьте той збірник, за яким готуються до ДПА 2017 саме у вашій школі та без проблем здавайте іспити на "відмінно".

Збережи в закладки
ОлиФка 28202 24.05.2018 15:19
avatar
buttons