ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Хоча сьогодні і 2017 рік, але готуватися до державної підсумкової атестації 2018 року готуватися не рано. Так, більшість учнів шукають збірники і відповіді на полицях книжкових магазинів. Але наш сайт підготував для учнів Відповіді Збірник підсумкових контрольних робіт ДПА 2018 Літературне читання 4 клас Сапун Г., які дозволять учням якісно і досконало підготуватися до державної підсумкової атестації.Враховуючи наскільки рано учні отримали доступ до даних відповідей ДПА 2018 у них буде достатньо часу щоб досконало і грунтовно підготуватися до екзамену, на якому виконають всі завдання правильно і отримають лише відмінні оцінки. Тому, дані відповіді необхідно використовувати вже з сьогоднішнього дня на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4035 25.04.2018 22:27
avatar
buttons