ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У четвертому класі всі школярі пишуть державну підсумкову атестацію, що буде представлена у вигляді іспитів з трьох основних предметів шкільної програми - української мови, математики та літературного читання. Це будуть перші серйозні екзамени у школярів, тому до них вони мусять підготуватись як слід. Гарною допомогою у цьому стане наш портал, де розміщено безліч посібників, підручників та робочих зошитів для підготовки до ДПА 2017. Відкривай улюблений збірник підсумкових контрольних робіт ДПА Літературне читання 4 клас 2017 (Підручники і посібники) в електронному варіанті  у нас на сайті та користуйся ним повністю безкоштовно. Також у розділі ДПА 4 клас знаходь відповіді до цього збірника. Виконуй завдання самостійно та перевіряй відразу на нашому сайті свої відповіді дуже швидко та без особливих проблем.

Збережи в закладки
ОлиФка 10767 26.04.2018 09:55
avatar
buttons