ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Літературне читання навчає учнів багато корисного, але без труднощів не буває вивчення даного предмету. Але сілд розуміти, що учням необхідно ретельно і грунтовно вивчати весь матеріал, так як необхідно буде проходити державну атестацію з даного предмету. Тому, наш сайт підготував для учнів Збірник підсумкових контрольних робіт Літературне читання 4 клас Сапун Г. ДПА 2018, який містить в собі збірку завдань, які чекатимуть учнів на атестації. Тепер, використовуючи такий збірник учні зможуть безперешкодно підготуватися до ДПА 2018, на якій виконають всі завдання правильно і гранатовано отримають відмінні оцінки. не потрібно купувати такий збірник в книжкових магазинах, а одразу використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2456 26.04.2018 13:50
avatar
buttons