ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

isakura132, dikhtyarsasha

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів під час вивчення такого предмету як читання в четвертому класі характерні труднощі і проблеми. Але слід розуміти, що такий предмет при будь-яких обставинах необхідно вивчати ретельно, тому що після закінчення четвертого класу учням необхідно буде проходити державну підсумкову атестацію з даного предмету. І для того, щоб учні гарантовано якісно підготувалися до неї, наш сайт підготував посібник Збірник підсумкових контрольних робіт Літературне читання 4 клас Вашуленко О.В. ДПА 2018, який містить в собі збірку типових завдань і запитань. З допомогою даного посібника учні будуть завжди ретельно готуватися до ДПА 2018, на якій завжди правильно виконають усі поставлені завдання правильно і на відмінні оцінки. Не атрчайте час, а вже з цього моменту використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4119 25.04.2018 19:39
avatar
buttons