ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для кращої підготовки до державної підсумкової атестації, що очікує школярів в 4 класі, використовують різні посібники. Готуйся до іспитів на нашому сайті, де в електронному режимі міститься збірник завдань для підсумкових контрольних робіт ДПА Літературне читання 4 клас 2017 видавництва Генеза. Абсолютно безкоштовно користуйся цим збірником, який повністю відповідає оновленій програмі для 1-4 класів 2016 року та новим Орієнтовним вимогам для контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Виконуй завдання зі збірника ДПА 2017, та перевіряй в онлайн-відповідях, які також можеш знайти у нас без особливих проблем. Збірник складається з 8 контрольних робіт однакової складності, що поділені на 2 варіанти. Сайт ДПА 2017 абсолютно безкоштовний та доступний школярам України без реєстрації.

Збережи в закладки
ОлиФка 17871 26.04.2018 10:32
avatar
buttons