ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Щоб краще повторити та засвоїти пройдений матеріал шкільної програми з літературного читання слід використовувати різні навчальні посібники та хрестоматії. Насамперед, це знадобиться четвертокласникам, які змушені писати державну підсумкову атестацію. Наш сайт стане надійним помічником дітям та їхнім батькам, адже тут зібрані збірники завдань з відповідями, контрольні зошити та навчальні посібники не тільки для підготовки до ДПА 2017, а й при виконанні домашніх завдань. Відкривайте в режимі онлайн абсолютно безкоштовно збірник завдань до підсумкових контрольних робіт ДПА Літературне читання 4 клас 2017 (Ранок). Також знаходьте на нашому сайті відповіді до збірника, але лише після самостійного виконання завдань. Перевіряйте дуже швидко свої рішення у нас та здавайте шкільні іспити на "відмінно".

Збережи в закладки
ОлиФка 10908 24.05.2018 22:24
avatar
buttons