ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Наприкінці навчання в четвертому класу учням передбачено проходити такий вид контролю знань як державна атестація. І сказати, що учнів чекають прості завдання не можна, тому що завжди така атестація трудомістка і проблематична для учнів. Таким чином учням вкрай важливо якісно і ретельно підготуватися до атестації. Запитаєте, що може дозволити це зробити? А все можна реалізувати за допомогою Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Літературне читання 4 клас Щербак Г. В. ДПА 2018 (Ранок), який наш сайт підготував для учнів спеціально для цієї мети. На сторінках даного збірника учні зможуть знайти типові завдання, які чекають учнів на ДПА 2018. Використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 1622 26.04.2018 19:40
avatar
buttons