ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів було і на даний момент являється проблематичним виконання державної атестації з читання після четвертого класу. І тому учням завжди необхідно якісно готуватися до такого виду контролю знань, які відомі своїми складними текстами і завданнями. Тому, наш сайт підготував для учнів Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Літературне читання 4 клас Щербак Г.В. ДПА 2018 [RU](Ранок), який містить в собі типові завдання, які чекають на виконання учнів на ДПА 2018. Тепер, використовуючи представлений збірник, учні будуть завжди грунтовно і ретельно готуватися і правильно виконають всі поставленні завдання. В результаті такої співпраці з даним збірником учні отримають лише відмінні оцінки. Використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2266 26.04.2018 19:48
avatar
buttons