ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів четвертого класу державна підсумкова атестація являється новим для них і вони ще не ознайомлені з таким видом контролю знань. І тому, вже з сьогодні учням необхідно готуватися до атестації, тому що вона включає в себе завдання по всіх темах предметів. І тому матеріалу потрібно повторювати багато. А для цього потрібно багато часу і сил. Але ми підготували посібник Готуємося до ДПА 2016 Українська мова Математика Читання 4 клас Відповіді, який посприяє тому, щоб учні якісно і швидко підготувалися до ДПА 2016. І тому, не потрібно вже думати з допомогою чого готуватися до атестації, тому що на цю роль підійде даний посібник. І учень якісно підготується до державної атестації і буде готовийвиконувати будь-які завдання. І виконання це буде правильним і на високу оцінку.

Збережи в закладки
Dead_memories94 113774 20.04.2018 16:15
avatar
buttons