ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для вивчення такого предмету як українська мова учням необхідно виділяти багато часу і сил, але і це не гарантує безперешкодне опановування. А ще слід розуміти, що вивчення лише теоретичного матеріалу - це ще не все. Тому що періодично учням необхідно проходити різні контролі знанть, в тому числі і державну атестацію. І тому, наш сайт підготував для учнів посібник Орієнтовні контрольні роботи Українська мова 4 клас ДПА 2018, який містить в собі зразки завдань, які можуть бути на атестації. Тому, використовувати такий посібник при підготовці до ДПА 2018 являється найефективнішим способом. За допомогою нього учні мають можливість якісно і грунтовно підготуватися до атестації, на якій виконають всі поставлені завдання і отримають лише відмінні оцінки.

Збережи в закладки
Paul_G_ 7687 25.04.2018 18:50
avatar
buttons