ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Такий предмет як українська мова можна сміливо назвати основним з усієї шкільної програми. Тому саме йому слід приділяти багато уваги та часу школярам. Надійну допомогу у підготовці до ДПА 2017 у 4 класі дають різноманітні збірники завдань та відповіді до них, які випускаються багатьма авторами підручників та за різноманітними збірниками. Відкривайте в онлайн-режимі всі ці збірники у нас на сайті. Наприклад, Підсумкові контрольні роботи Державна підсумкова атестація Українська мова 4 клас 2017 Н.Б. Шост можна зручно відкрити та повторювати пройдений матеріал, користуючись електронним посібником, що містить 15 контрольних робіт на 2 варіанти. Виконавши самостійно завдання з цього збірника, можна без проблем перевірити всі свої рішення у таких самих відповідях, що безкоштовно доступні абсолютно кожному у нас. Це ж так зручно.

Збережи в закладки
ОлиФка 14714 26.04.2018 14:19
avatar
buttons