ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Після завершення четвертого класу учням необхыдно проходити державну атестацію з певних предметів. І до таких контролів знань учням необхідно якісно готуватис. тому що завдання не так вже і прості. І добитися до цього учні зможуть за допомогою посібника Підсумкові контрольні роботи Українська мова 4 клас Будна Н.О. ДПА 2018 , який містить в собі збірку завдань з такого предмету як українська мова. З допомогою даного посібника учні мають можливість якісно і ретельно готуватися до ДПА 2018 року. На сторінках даного збірника учні зможуть знайти і виконувати типові завдання, які учнів чекатимуть на державній атестації. Тому, не втрачайт можливості, а вже з цього моменту використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2391 26.04.2018 18:18
avatar
buttons