ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

В даній книзі наведено умови та відповіді до 40 варіантів контрольних робіт для ДПА математика, українська мова, читання. Книга дуже зручна в використанні і допоможе як батькам в підготовці до проведення ДПА, так і вчителям для проведення швидкої і якісної перевірки контрольних робіт в 4 класі. 40 варіантів контрольних робіт для ДПА з читання, української мови та математики - збірники які найкраще підійдуть для проведення ДПА для цілого класу. Достатньо одного збірника з готовими бланками які можна роздати кожному учню. Але тепер у вас є можливість якісно здати підсумкові контрольні просто переписавши відповіді з даного збірника, хоча ми дуже не рекомендуємо вам цього робити. Використовуйте відповіді до ДПА українська мова, математика і читання з розумом.

Збережи в закладки
admin_dpa 70224 21.03.2018 23:19
avatar
buttons