ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Теперішнім школярам четвертого класу прийдеться дуже непросто. Програми щорічно змінюються, вдосконалюються, а від того стають складнішими. Все більше часу йде на виконання домашніх завдань, підготовку до контрольних робіт, а в кінці року ще й випускні іспити молодшої школи. Для спрощення життя учнів є можливість перевіряти свої знання при виконанні контрольних робіт, використовуючи відповіді до контрольних робіт Українська мова 4 клас (Підручники і посібники) 2017. Вирішуйте завдання зі збірників завдань та дуже швидко перевіряйте на нашому порталі, що доступний всім абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Сайт працює в режимі онлайн з вашого комп'ютера, ноутбука або ж мобільного пристрою. Готуйтесь до ДПА 2017 також разом з нами, тут ви знайдете і збірники на будь-який смак і відповіді до них.

Збережи в закладки
ОлиФка 9180 20.04.2018 23:21
avatar
buttons