ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У 4 класі всім школярам вперше доведеться здавати державну підсумкову атестацію з трьох основних предметів - математика, українська мова і літературне читання. Повторити весь пройдений матеріал допоможуть спеціально розроблені збірники завдань ДПА 2017 до яких існують ще й збірники відповідей. Відкривайте у нас на сайті відповіді до орієнтовних контрольних робіт ДПА Українська мова 4 клас 2017 за видавництвом Підручники і посібники в режимі онлайн абсолютно безкоштовно та навіть без попередньої реєстрації. Збірник містить відповіді до 24 варіантів завдань однакової складності за оновленою програмою. Також ми пропонуємо відповіді і до інших предметів за 4 клас. Вирішуйте завдання та вправи за збірниками завдань та перевіряйте у нас за лічені хвилини, адже це так зручно та просто. Користуйтесь посібниками з розумом.

Збережи в закладки
ОлиФка 28499 20.04.2018 23:09
avatar
buttons