ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вже в кінці цього року всі школярі здаватимуть державну підсумкову атестацію за 4 клас, що покаже готовність дітей до старшої школи. Надійним помічником у цей період можуть стати збірники завдань, а також відповіді до них, які ви зможете знайти у нас на сайті. Абсолютно безкоштовні електронні збірники доступні кожному без реєстрації. Вирішуйте завдання та вправи з української мови самостійно вдома, а щоб перевірити правильність своїх рішень на 100% можете скористатись нашим порталом. Просто знайдіть в Інтернеті онлайн відповіді до завдань Підсумкових контрольних робіт ДПА Українська мова 4 клас 2017 Н. О. Будна, Л.Ф. Левчук, Н.Б. Шост. Користуватись ними дуже зручно та просто, відкривайте їх прямо зі свого смартфона. Всі відповіді є абсолютно вірними та перевірені спеціалістами. Готуйтесь до ДПА 2017 з розумом!

Збережи в закладки
ОлиФка 14003 26.04.2018 14:27
avatar
buttons