ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Так як учням четвертого класу необхідно буде виконувати завдання державної підсумкової атестації з української мови, то необхідно мати хороший посібник для підготовки. Не потрібно вагатися і використати Відповіді до завдань Українська мова 4 клас Бурда Н.О. Державна підсумкова атестація 2016, який буде відмінним помічником для того, щоб учні магли якісно підготуватися. Але окрім цих відповідей необхідно виконувати завдання збірника, який ви зможете знайти на нашому сайті. А ось вже тоді, маючи збірник завдань і відповіді, учень зможе якісно підготуватися до ДПА 2016 з української мови. І після підготовки з даними засобами учень зможе сміливо йти на атестації і не звилюватись за правильне виконання усіх завдань. Дані відповіді коштують в магазинах дорого, а на нашому сайті вони абсолютно безкоштовні.

Збережи в закладки
Dead_memories94 10081 18.08.2018 15:44
avatar
buttons