ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Більшість учнів часто не встигають якісно і грунтовно підготуватися до державної підсумкової атестації, особливо з української мови. Адже на самому ДПА учнів може чекати будь-яке завдання, так як матеріалу і завдань в даному предметі дуже багато. Тому, для учнів вкрай необхідно використовувати Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт ДПА 2018 Українська мова 4 клас Сапун Г., які підготував наш сайт. Учнів з допомогою даних відповідей зможуть безперешкодно опановувати матеріал і якісно готуватися до ДПА 2018. І більше ніколи учень не зможе сказати, що він не може грунтовно підготуватися до державної підсумкової атестації. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 6313 25.04.2018 18:42
avatar
buttons