ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Такий предмет як українська мова містить в собі багато складного матеріалу, який вирізняється різними правилами, винятками, тощо. І тому для учнів важко вивчати такий предмет, як би вони не старалися. Але потрібно розуміти, що необхідно прикласти всі сили для вивчення, тому що з часом необхідно виконувати державну підсумкову атестацію. Тому, наш сайт підготував Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт ДПА 2018 Українська мова 4 клас Вашуленко М.С., які дозволять безперешкодно готуватися до ДПА 2018. Тепер учні зможуть впевнено йти на ДПА і виконувати всі завдання правильно і на відмінні оцінки. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть підготовку до атестації досконалим і простим.

Збережи в закладки
Paul_G_ 14475 26.04.2018 21:31
avatar
buttons