ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Все частіше можна спостерігати таку тенденцію, що учні мають надію на вдачу під час державних підсумкових атетацій. Більшість учнів надіяться на те, що їм випаде просте завдання, але дуже рідко таке відбувається Учні повинні готуватися до будь-якого завдання, яке вони повинні виконати на ДПА. Тому, наш сайт підготував для учнів Відповіді до збірника завдань ДПА 2018 Українська мова 4 клас Пономарьова К.І., які дозволять учням досконало підготуватися до написання атестації. Тому, не потрібно шукати різні довідники і посібники в бібліотеках і магазинах, а одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті. Учні мають можливість на відмінно скласти екзамен з української мови, і надіємося, вони скористаємося такою можливістю. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 24373 25.04.2018 23:09
avatar
buttons