ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів дуже важливо відмінно пройти державну підсумкову атестацію. І для цього необхідно дуже якісно і довго готуватися, адже такі предмети атестації містять в собі багато матеріалу. І для цього наш сайт підготував Відповіді до збірника завдань ДПА 2018 Українська мова 4 клас Шост Н.Б., які дозволять швидко і якісно підготуватися до ДПА 2018. І не потрібно думати, що різноманітні посібники і довідники дозволять грунтовно підготуватися, а одразу використовуйте представлені відповіді. І тепер, маючи ці відповіді учні зможуть без будь-яких перешкод підготуватися до ДПА  і виконати всі поставлені завдання на відмінні оцінки.Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без режстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 2858 25.04.2018 23:39
avatar
buttons