ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У 4 класі всіх школярів очікують підсумкові контрольні роботи з багатьох предметів, це буде перше атестування учнів. Для кращої підготовки до ДПА 2017 рекомендуємо вам користуватись нашим порталом, де зібрані збірники завдань з відповідями на будь-який смак. Вирішуйте складні вправи зі збірника завдань з української мови у наших онлайн-посібниках. Згодом перевіряйте правильність своїх рішень також дуже швидко у нас в розділі найпоширеніші правильні відповіді та творчі завдання до Підсумкових контрольних робіт ДПА 4 клас Українська мова 2017 (Генеза) абсолютно безкоштовно. Сайт не потребує попередньої реєстрації, що значно полегшує роботу та економить ваш час. Знаходьте тут також відповіді і до інших збірників та предметів, таких як математика та літературне читання. Ми завжди готові вам допомогти у цей період навчання.

Збережи в закладки
ОлиФка 36567 26.04.2018 14:41
avatar
buttons