ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У четвертому класі школярі змушені будуть писати державну підсумкову атестацію, щоб перевірити свої знання за молодшу школу та готовність до більш складних наук. Щоб краще підготуватись до ДПА 2017 з української мови ми рекомендуємо вам користуватись нашим сайтом, де розміщено багато різних збірників з відповідями, навчальних посібників та робочих зошитів. Зокрема, збірник орієнтовних контрольних робіт за курс початкової школи ДПА Українська мова 4 клас 2017 (Підручники і посібники). Він складається з 24 варіантів завдань однакової складності, що створені за оновленою програмою. Збірники видавництва Підручники і посібники схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Виконуйте вправи в електронному збірнику та перевіряйте у нас на сайті, де також містяться відповіді до всіх збірників завдань ДПА 4 клас 2017. Навчайтесь на "відмінно" із задоволенням!

Збережи в закладки
ОлиФка 22868 26.04.2018 11:14
avatar
buttons