ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для підготовки до ДПА 2017 школяри мають приділити багато часу, адже все не так просто. Шкільна програма з кожним роком змінюється та вдосконалюється, а тому навантаження на учнів зростає. Наш сайт стане вашим надійним помічником у цей складний період життя, адже тут ви зможете знайти абсолютно всі необхідні матеріали для підготовки до підсумкових контрольних робіт з багатьох предметів. Відкивайте в режимі онлайн збірник орієнтовних завдань для підсумкових контрольних робіт Українська мова 4 клас ДПА 2017 (Весна) та готуйтесь до іспитів з легкістю. Збірник складається із 15 комбінованих контрольних робіт із завданнями за усіма програмами. Кожен школяр знайде щось потрібне саме йому, можете не сумніватись. Бо ж тут збірники завдань та відповіді до них можна знайти на будь-який смак та за всіма шкільними програмами 2017 року.

Збережи в закладки
ОлиФка 6895 26.04.2018 22:42
avatar
buttons