ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У четвертому класі учням доведеться здавати іспит з української мови. Це будуть перші серйозні іспити у школярів, тому до них вони мусять гарно підготуватись, щоб написати на "відмінно". Для кращої підготовки до найважливішого предмету у школі рекомендуємо вам скористатись нашим сайтом, де розміщено збірник підсумкових контрольних робіт ДПА Українська мова 4 клас 2017 (Підручники і посібники). Виконуйте вправи самостійно та перевіряйте у нас, в розділі 4 клас, де знайдете також відповіді до цього збірника в режимі онлайн повністю безкоштовно. Збірник ДПА 2017 розроблено за оновленою програмою та схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Готуйтесь до державної підсумкової атестації без особливих проблем, надійним помічником вам завжди буде наш сайт ДПА 4 клас 2017 в режимі онлайн в будь-який час.

Збережи в закладки
ОлиФка 16226 20.04.2018 10:31
avatar
buttons