ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів навіть вивчення  такого предмету як українська мова являється важким, вже не говорячи про державну атестацію. І тому, учням необхідно якісно і грунтовно готуватися до атестації, незважаючи на всі труднощі і перешкоди. Так, для учнів наш сайт підготував Збірник підсумкових контрольних робіт Українська мова 4 клас Сапун Г. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання з даного предмету. З допомогою даного збірника учні зможуть впевнено йти на ДПА 2018 і виконувати завдання на відмінні оцінки. І не потрібно шукати і використовувати різні довідники і платити за них, тому що на нашому сайті учні можуть використовувати предсталений збірник в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть виконання ДПА успішним і простим заняттям з допомогою даного збірника.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4551 25.04.2018 17:13
avatar
buttons