ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Такий предмет як українська мова містить в собі багато складного матеріалу, який необхідно опрацьовувати протягом усієї шкільної програми. А тако, періодично учням необхідно буде проходити атестацію з даного предмету, яка вимагає ретельного знання певного обсягу матеріалу. Так, для учнів четвертого класу наш сайт підготував посібник Збірник підсумкових контрольних робіт Українська мова 4 клас Вашуленко М.С. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання, які чекають учнів на атестації. З допомогою даного посібника учні зможуть в будь-якому випадку ретельно та грунтовно підготуватися до ДПА 2018 з такого важливого предмету. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 6716 25.04.2018 20:26
avatar
buttons