ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Цей рік буде складним, бо ж школярі писатимуть державну підсумкову атестацію з багатьох предметів. Для якісної підготовки до цього складного етапу навчального життя пропонуємо вам у користування наш сайт, де зібрано безліч посібників та збірників завдань за багатьма авторами. Кожен може знайти той збірник завдань та відповіді, за яким навчаються у його школі. Відкривай абсолютно безкоштовно збірник завдань для підсумкових контрольних робіт ДПА Українська мова 4 клас 2017 (Генеза) в режимі онлайн та виконуй завдання самостійно. Потім перевір свої рішення у нас у зручних відповідях до ДПА 2017 українська мова. Всі посібники на сайті повністю відповідають їх паперовим аналогам, тому можете не сумніватись у вірності завдань та відповідей. Користуйся збірниками з розумом та користю для себе і здавай усі іспити на "відмінно".

Збережи в закладки
ОлиФка 21948 26.04.2018 11:25
avatar
buttons