ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для якісної підготовки до державної підсумкової атестації існує багато збірників та навчальних посібників. Видавництво Ранок цьогоріч представило також серію своїх збірників. Наш сайт пропонує відкрити в режимі онлайн збірник завдань до підсумкових контрольних робіт ДПА Українська мова 4 клас 2017 (Ранок) і готуватись до іспитів 4 класу. Збірник містить 22 контрольні роботи, тестові завдання відкритого і закритого типів, творчі завдання та додатково критерії оцінювання. Він відповідає чинним орієнтовним вимогам до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів. Наш сайт додатково пропонує ще й відповіді до цих збірників в електронному варіанті повністю безкоштовно та без попередньої реєстрації. Вирішуйте вправи за збірником ДПА 2017 і перевіряйте у нас на сайті в розділі відповідей. Ми завжди раді вам допомогти.

Збережи в закладки
ОлиФка 13924 26.04.2018 12:11
avatar
buttons