ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Незважаючи на клас, вивчення української мови завжди проблематичне для учнів, в тому числі і для учнів четвертого класу. Але слід зазначити, що учнів цього класу чекає виконання державної підсумкової атестації з даного предмету. І зайвим не буде для учнів Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Українська мова 4 клас Курганова Н.В. ДПА 2018 (Ранок), який наш сайт підготував для якісної підготовки учнів. На сторінках даного збірника розміщені типові завдання з української мови, які необхідно буде виконувати на ДПА 2018. І враховуючи цей факт, учні зможуть за допомогою даного збірника грунтовно і ретельно підготуватися і для них будь-яке завдання не буде перешкодою до отримання відмінної оцінки. Використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. 

Збережи в закладки
Paul_G_ 2440 26.04.2018 21:01
avatar
buttons