ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для вивчення такого предмету як українська мова властиві такі роботи як контролі знань, в тому числі і державна атестація. І враховуючи те, що завдання таких атестацій трудомісткі для учнів, тоді необхідно вже готуватися. Але різні посібники і довідники нне принесуть ніякого ефекту при підготовці до атестації. Для цього рекомендуємо використовувати Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Українська мова 4 клас Курганова Н.В. ДПА 2018 (Ранок) , який призначений для шкіл з російською мовою навчання. З допомогою даного збірника учні мають можливість безперешкодно підготуватися до ДПА 2018 і отримати лише віідмінну оцінку за правильне виконання. Використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 3295 26.04.2018 21:09
avatar
buttons