ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Після завершення навчання в четвоертому класі учнів чекає такий контроль знань як державна підсумкова атестація. Але як показує практика учням дуже важко виконувати таку атестацію. Тому необхідно готуватися до цього грунтовно і якісно. А допомогти в цьому учням дозволить посібник Орієнтовні контрольні роботи Математика 4 клас ДПА 2018, який містить в собі типові завдання з такого складного предмету. Тепер, маючи такий посібник, учні будуть завжди ретельно готуватися до атестації, на якій виконають всі завдання правильно і на відмінну оцінку. Тому, якщо учні мають бажання якісно виконати ДПА 2018, тоді їм обов'язково потріно використовувати представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть виконання ДПА з математики простим і якісним одночасно.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4526 25.04.2018 13:50
avatar
buttons