ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У 4 класі особливу увагу потрібно приділити тим предметам, з яких здається державна підсумкова атестація. Особливо складною видається школярам математика, адже це чи не найтяжча наука у школі. Для кращої підготовки до ДПА 2017 ми рекомендуємо вам користуватись збірниками завдань для підготовки до підсумкових контрольних робіт. Справжнім вашим помічником стануть Підсумкові контрольні роботи Державна підсумкова атестація Математика 4 клас 2017 Н.О. Будна, М.Л. Стасюк. Цей збірник складається з 14 контрольних робіт, що поділені на 2 варіанти. Виконавши завдання зі збірника у вас є змога самостійно перевірити свої рішення у наших електронних відповідях до цих же збірників. Сайт працює безкоштовно та без реєстрації, тому користуватись ним зможе кожен. Готуйтесь до ДПА 2017 разом з нами та здавайте свої іспити на "відмінно".

Збережи в закладки
ОлиФка 15887 26.04.2018 13:14
avatar
buttons