ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

malasirienka

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вивчення такого предмету як математика не бходиться лише виконанням різних завдань і проходження контрольних робіт. Адже під кінець четвертого класу учням необхідно буде проходити з даного предмету державну підсумкову атестацію. І для якісної підготовки учням необхідно використовувати Підсумкові контрольні роботи Математика 4 клас Будна Н.О. ДПА 2018, які наш сайт підготував для учнів. з допомогою даного збірника учні мають можливість безперешкодно і ретельно готуватися до ДПА 2018 року, на якій учні будуть правильно виконувати всі поставлені завдання і отримувати лише відмінні оцінки. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть підготовку до ДПА простою і досконалою.

Збережи в закладки
Paul_G_ 4480 26.04.2018 19:57
avatar
buttons