ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Четвертий клас - непростий період в житті школярів, бо ж вони переходять у старшу школу з новими та незвичними правилами. Та ще й в кінці року їм доведеться писати державну підсумкову атестацію з основних предметі, до якої потрібно підготуватись якнайкраще. Для підготовки до тяжких контрольних робіт, які учні будуть писати протягом року та перевірки своєї роботи розроблені спеціальні посібники та відповіді до них. Відкривайте відповіді до контрольних робіт Математика ДПА 4 клас 2017 (Підручники і посібники) в режимі онлайн повністю безкоштовно та готуйтесь до контрольних робіт, щоб здати їх на "відмінно". Також на сайті розміщено і контрольні роботи, за якими можна тренуватись вдома та перевіряти свої рішення у нас за лічені хвилини безкоштовно та без реєстрації. Ми чекаємо вас на нашому сайті!

Збережи в закладки
ОлиФка 26302 24.05.2018 22:29
avatar
buttons