ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів завжди було проблематично не лиге вивчати такий предмет як математика, але й виконувати з даного предмету атестацію. Тому, для учнів необхідно використовувати допомогу, яку надає наш сайт. Так, наш сайт підготував для учнів Відповіді до Орієнтовні завдання до підсумкових контрольних робіт Математика 4 клас Міщерякова К. ДПА 2018, які дозволять завжди якісно і грунтовно готуватися до ДПА 2018. Тепер учні будуть завжди правильно виконувати поставлені завдання атестації, на якій учні отримають лише відмінні оцінки. І разом з даними відповідями учні повинні використовувати якісний збірник завдань, який учні можуть використовувати на нашому сайті. Тому, використовуйте вже зараз представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 3146 24.05.2018 17:40
avatar
buttons