ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У четвертому класі на школярів очікує багато труднощів. Закінчення молодшої школи - завжди непросто, багато контрольних робіт, а ще й в кінці року доведеться писати іспити. Тому цей рік потрібно закінчити якнайкраще. Для підготовки для контрольних робіт та державної підсумкової атестації розроблено багато навчальних посібників з відповідями. Наш сайт пропонує абсолютно безкоштовно в онлайн-режимі відповіді до орієнтовних контрольних робіт Математика ДПА 4 клас 2017 (Підручники і посібники). Розв'язуйте задачі та виконуйте вправи з посібників для контрольних робіт та перевіряйте у нас за лічені хвилини разом з електронними відповідями. Посібник містить 24 варіанти з основних предметів шкільної програми 4 класу. Все дуже зручно та абсолютно вірно виконано, електронні посібники повністю відповідають паперовим аналогам.

Збережи в закладки
ОлиФка 43049 20.04.2018 22:48
avatar
buttons