ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У 4 класі всіх школярів очікує державна підсумкова атестація. А ще перед нею вони повинні написати багато підсумкових контрольних робіт з основних предметів. Навантаження буде великим, а тому необхідно старанно готуватись, щоб закінчити цей рік якнайкраще. Готуйтесь за збірниками підсумкових контрольних робіт, де ви зможете потренуватись виконувати подібні задачки та вправи з математики. Перевіряйте їх у нас на сайті, в розділі відповіді до підсумкових контрольних робіт Державна підсумкова атестація Математика 4 клас 2017 абсолютно безкоштовно в електронному режимі. Також на порталі зможете знайти відповіді і до інших шкільних предметів, кожен знайде те, що потрібно саме йому. Для більш точного розуміння предмету, користуйтесь збірниками за минулі 2016, 2015 та 2014 роки. Чекаємо вас з нетерпінням!

Збережи в закладки
ОлиФка 20517 26.04.2018 10:19
avatar
buttons