ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Рівень навчальної програми школярів з кожним роком помітно зростає. Ростуть і вимоги до школярів, програма вдосконалюється, тому навчатись потрібно більш зосереджено та вдумливо. Тим більше у 4 класі, адже це закінчення молодшої школи та перехід у старші класи. Діти писатимуть державну підсумкову атестацію 2017 року, підготовка до якої займе багато часу та нервів учнів. Складний іспит очікує і з математики. До нього діти зможуть готуватись за збірником завдань з математики, який можна знайти на нашому сайті. Виконуйте складні задачі і, відтепер, перевіряйте також у нас у розділі відповіді до завдань Підсумкових контрольних робіт ДПА Математика 4 клас 2017 Н. О. Будна, Л.Ф. Левчук, Н.Б. Шост. Весь сайт доступний безкоштовно, відкривайте улюблені збірники відповідей в онлайн-режимі з будь-якого смартфона, ноутбука або ж мобільного телефону.

Збережи в закладки
ОлиФка 22583 26.04.2018 14:50
avatar
buttons