ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

bogdan2201110, savschuk

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Більшість учнів дуже хвилюються на рахунок якості складання державної підсумкової атестації, особливо з математики. Адже ДПА з даного предмету являється найбільш трудомістким для учнів. І підготовку до написання атестації з даного предмету необхідно проводити якісно і досконало. А допомогти в цьому зможуть Відповіді до завдань Підсумкових контрольних робіт ДПА Математика 4 клас 2018 Будна Н.О. , які містять в собі багато корисної інформації. Тому, з допомогою представлених відповідей учні зможуть відмінно підготуватися до ДПА 2018 з математики, на якій будуть правильно виконувати всі поставлені завдання. Таким чином, не потрібно використовувати сумнівні довідники і посібники, а одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Paul_G_ 3007 24.05.2018 23:11
avatar
buttons