ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Більшість учнів четвертого чи то в паніці, чи просто так купують одразу різні довідники і посібники для підготовки до державної підсумкової атестації. Але являється найбільшою помилкою, яку учень може допустити. Адже для економії часу і коштів і був створений наш сайт, який зібрав в своїй структурі все необхідне для якісної підготовки до ДПА 2018. Так, наш сайт підготував для учнів Відповіді до збірника підсумкових контрольних робіт ДПА 2018 Математика 4 клас Корчевська О., які будуть корисні при підготовці до атестації. Тому, не потрібно втрачати час, а вже одразу використовувати представлені відповіді для досконалої підготовки до ДПА 2018. З ними учні виконають всі посталенні завдання правильно і гарантовано отримають лише відмінну оцінку.

Збережи в закладки
Paul_G_ 9404 25.04.2018 23:29
avatar
buttons